Misja hiszpańskich szkół językowych z Andaluzji do Polski

W tym roku dokonaliśmy wyboru dziewięciu szkół, z których każda przedstawi własną ofertę tj. rodzaje kursów i możliwości zakwaterowania, warsztaty kulturalne, wycieczki tematyczne, etc. Większość z nich posiada akredytację Instytutu Cervantesa, a także przygotowuje specjalne oferty dla uczniów polskich gimnazjów i liceów, którzy uczą się języka hiszpańskiego.

Poniżej znajdą Państwo listę uczestników naszej misji. Jeśli profil i oferta któregoś z nich okaże się dla Państwa interesująca i byliby Państwo zainteresowani spotkaniem, będziemy wdzięczni za kontakt.


Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy w poniedziałek 6 czerwca br. do Hotelu Galaxy Kraków (ul. Gęsia 22A, Sala Gemini 2) oraz w środę 8 czerwca br. do Hotelu Novotel Warszawa Centrum (ul. Marszałkowska 94/98, Sala Promenada) w godz. 15-17:00 w celu zapoznania się ze specjalnymi ofertami kursów. Wstęp na spotkania jest bezpłatny, ale prosimy o potwierdzenie obecności w biurze Extenda telefonicznie (22 115 40 57), lub mailowo na adres  extenda@extenda.pl .

Biura podrózy zajmujące się turystyką językową oraz szkoły językowe zainteresowane spotkaniami B2B prosimy o wcześniejszy bezpośredni kontakt z biurem Extenda w Warszawie.