Moda andaluzyjska na spotkaniu w Sewilli

Wydarzenie odbędzie się w dniach 22, 23 i 24 października w Sewilli. Wezmą w niej udział andaluzyjscy producenci strojów ślubnych, sukni, akcesoriów, obuwia itp. Będzie to dla nich okazja do przybliżenia potencjalnym kontrahentom swoich produktów oraz nawiązania stosunków handlowych z importerami, dystrybutorami i sklepami z 5 państw (w tym z Polski).

Program imprezy przewiduje spotkania dwustronne pomiędzy spółkami andaluzyjskimi a zaproszonymi podmiotami w siedzibie Extendy w Sewilli oraz uroczyste otwarcie showroomu, w którym zaprezentowane zostaną kolekcje na przyszły rok.

Sektor mody w Andaluzji charakteryzuje wysoka konkurencyjność, produkty doskonałej jakości i w wyszukanym stylu, zwłaszcza jeśli chodzi o średnią wyższą klasę odzieży.

Ofertę andaluzyjskich firm odzieżowych można obejrzeć na portalu Moda Andalucía, utworzonym przez Extendę w serwisie internetowym Extenda plus. Jego celem jest prezentowanie mody andaluzyjskiej zagranicznym kupcom. Swoje towary promuje na nim już 67 spółek z tej branży. Wachlarz oferowanych produktów jest bardzo szeroki. Odwiedzający witrynę może obejrzeć rozmaite dobra skórzane (m. in. torebki, portfele, paski), obuwie dla obojga płci, biżuterię oraz akcesoria jubilerskie, modę męską, damską, dziecięcą, ślubną, imprezową, flamenco itp.

Zainteresowanych udziałem w organizowanym w Sewilli spotkaniu prosimy o kontakt na adres email pl.t@extenda.es lub pod nr tel. +48 22 438 88 28.