Nowe marki mody hiszpańskiej w Polsce!

SHOWROOM oraz indywidualne spotkania biznesowe z przedstawicielami firm hiszpańskich odbyły się w hotelu Intercontinental w Warszawie. Chcielibyśmy podziękować wszystkim polskim firmom, które wzięły w nich udział. 

Organizowane przez nas spotkania były kierowane są do sieci sklepów odzieżowych, importerów, dystrybutorów, przedstawicieli handlowych innych marek oraz agentów handlowych zainteresowanych nawiązaniem współpracy z hiszpańskimi producentami. Byłą to doskonała okazja to zapoznania się z ofertą andaluzyjskich producentów mody oraz omówienia możliwości współpracy. Każdy z uczestników miał możliwość indywidualnego spotkania z wybranym przez siebie producentem.

Prezentowane firmy:

CAMISMODA (www.camismoda.com). Wyjątkowa oferta męskich garniturów na specjalne okazje. Kolekcje skierowane do młodych, nowoczesnych mężczyzn. Aby ściągnąć katalog firmy, należy kliknąć TUTAJ. Ze względu na duży rozmiar pliku, prosimy o cierpliwość.  

 

 

ModaModa AndaluzjaTAPIOCA (www.tapioca.es). Oryginalne damskie kolekcje o niepowtarzalnym, nowoczesnym miejskim stylu, przeznaczone dla kreatywnych, młodych duchem kobiet. Katalog firmy mogą Państwo ściągnąć TUTAJ. Ze względu na duży rozmiar pliku, prosimy o cierpliwość.

 

 

 

 Paski męskieVILLANUEVA (www.gvillanueva.es). Szeroka gama pasków dla mężczyzn, od klasyki i elegancji po nowoczesność i casual. Produkcja dla marek odzieżowych w Europie. Prezentację firmy można ściągnąć TUTAJ.

 

 

   

 ModaWyroby skorzaneDIEGO PULIDO(www.yancci.com). Najwyższej jakości galanteria skórzana, torebki, portfele damskie i męskie. Oprócz marki własnej Yancci, firma produkuje galanterię dla znanych marek odzieżowych w Europie. Poniżej mogą Państwo ściągnąć katalogi firmy:

OFERTA DLA PAŃ

OFERTA SPECJALNA DLA PAŃ

OFERTA DLA PANÓW

OFERTA SPECJALNA DLA PANÓW