Nowoczesne rozwiązania w dziedzinie szkoleń dla spawalnictwa

Między 15. a 17. marca firma SEABERY będzie prezentować w Polsce swój najnowszy produkt, SOLDAMATIC EDUCATIONAL 2012. SOLDAMATIC to symulator edukacyjny dla spawalnictwa oparty na technologii rzeczywistości rozszerzonej, łączącej świat rzeczywisty z tym generowanym komputerowo. Urządzenie to powstało z myślą o publicznych i prywatnych spawalniczych centrach szkoleniowych. Technologia zastosowana w symulatorze gwarantuje doświadczenie edukacyjne bardzo zbliżone do rzeczywistości. Dodatkową zaletą urządzenia SOLDAMATIC jest bardzo konkurencyjna, a także wyższa wydajność, większa elastyczność i bezpieczeństwo, przewyższające systemy oparte na technologii wirtualnej rzeczywistości.

Celem wizyty SEABERY jest znalezienie partnera biznesowego i dystrybutora na rynek polski. Osoby zainteresowane spotkaniem z firmą i prezentacją działania projektu SOLDAMATIC, zachęcamy do kontaktu z biurem EXTENDA w Warszawie pod adresem mailowym extenda@extenda.pl i telefonem 22 438 88 28.

Więcej szczegółów dotyczących firmy SEABERY i symulatora SOLDAMATIC EDUCATIONAL 2012 znajdą Państwo na stronie internetowej www.seabery.es i na kanale YouTube www.youtube.com/user/SOLDAMATIC.