NUEVA DIETÉTICA – producent żywności funkcjonalnej, suplementów diety

Miło nam poinformować Państwa o wizycie Grupy NUEVA DIETÉTICA, producenta żywności funkcjonalnej, suplementów diety oraz kosmetyków, której przedstawiciele odwiedzą Polskę w dniach 01 – 05 października br.  

Nueva Dietética oferuje ponad 350 produktów m.in. w następujących kategoriach:

  • Odżywianie sportowe 
  • Żywność wysokobiałkowa
  • Kosmetyki naturalne

NUEVA DIETÉTICA działa na hiszpańskim rynku od 26 lat, a jej produkty są dostępne 2000 punktów sprzedaży w Hiszpanii, Portugalii, Wenezueli i Kostaryce.

Mając w swojej ofercie naturalne kosmetyki, suplementy diety i żywność białkową, Nueva Dietética promuje nowe spojrzenie na odżywianie i utrzymywanie zdrowego stylu życia.

Priorytetem Grupy jest koncentracja na badaniach i innowacyjność produktów naturalnych, które spełniają najwyższe standardy z dziedziny dietetyki i kosmetyki.

Poniżej znajdują się odnośniki do stron internetowych i katalogi poszczególnych marek i linii produktowych, w oparciu o które działa Grupa Nueva Dietética:

 

 

 

 

(KATALOG)- Protein food gourmet

(KATALOG- Protein food gourmet sport)

 

(KATALOG)

 

 

(PRODUKTY)

 

 

(KATALOG)

Grupa Nueva Dietética będzie obecna na targach Vitafood Europe 2018 odbywających się 15-17 maja br. w Genewie, jak również na targach PLMA  w Amsterdamie w dniach 29-30 maja br.

Więcej informacji na temat Grupy Nueva Dietética znajdą Państwo na stronie internetowej firmy oraz w jej katalogu.

Wszystkich Państwa zainteresowanych współpracą i spotkaniem z przedstawicielem firmy Nueva Dietética w ww. terminie zapraszamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem: tel. +48 22 115 40 57 lub mailowo: extenda@extenda.pl.