OLEOSTEPA Z ANDALUZJI NA TARGACH WORLDFOOD POLAND W WARSZAWIE (16.04-18.04)

Informujemy, że w dniach 16.04-18.04.2024 będzie przebywać w Polsce firma Oleostepa, producent 0liwy z oliwek Extra Virgen z Andaluzji. Firma będzie wystawcą na Targach WorldFood Poland 2024  w Warszawie (hala 1, stoisko G17), które odbędą się na terenie EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Oleoestepa to marka wysokiej jakości oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia certyfikowanej przez Chronioną Nazwę Pochodzenia (ChNP) D.O.P. Estepa, w hiszpańskiej Andaluzji. Firma powstała w 1986 roku i zrzesza ponad 7000 rolników uprawiających oliwki na powierzchni ponad 60 000 hektarów, zlokalizowanych w prowincjach Sewilla i Kordoba. Oferuje ona oliwę, która była wielokrotnie nagradzana, m.in. przez Consejo Oleícola Internacional, podczas Great Taste Awards w Wielkiej Brytanii czy New York International Olive Oil Competition. Zarówno uprawy, jak i produkcja oliwy z oliwek przebiegają w sposób zrównoważony i z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Wysokiej jakości oliwę z oliwek marki Oleostepa będzie można skosztować podczas warszawskich targów WorldFood Poland w dniach 16-18 kwietnia 2024 r. (stoisko G17).

Obecnie firma poszukuje importerów i dystrybutorów w celu zaprezentowania odmian oliwy, które nie są jeszcze znane w Polsce, licząc na owocną współpracę z polskimi klientami.

Oferta firmy obejmuje następujące produkty:

AOVE Premium Ecológico Egregio:  https://tienda.oleoestepa.com/es/16-egregio-ecologico

AOVE Premium Estepa Virgen: https://tienda.oleoestepa.com/es/15-estepa-virgen-aove-premium

Oleoestepa Ecológico: https://tienda.oleoestepa.com/es/14-oleoestepa-ecologico

Oleoestepa Arbequina:  https://tienda.oleoestepa.com/es/13-oleoestepa-arbequina

Oleoestepa Hojiblanca:  https://tienda.oleoestepa.com/es/12-oleoestepa-hojiblanca

Oleoestepa Selección: https://tienda.oleoestepa.com/es/11-oleoestepa-seleccion

Oleoestepa AOVE Maestro Oleario: https://www.oleoestepa.com/productos/

Oleoestepa AOVE: https://tienda.oleoestepa.com/es/10-aceite-de-oliva-virgen-extra-oleoestepa

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej  producenta  https://www.oleoestepa.com/

Wszystkich zainteresowanych poznaniem oferty hiszpańskiego producenta oliwy z oliwek zapraszamy do kontaktu w celu umawiania spotkań podczas kwietniowej wizyty Oleostepa w Polsce. Zachęcamy do wcześniejszego potwierdzania daty i orientacyjnej godziny spotkania, które zorganizujemy dla Państwa na stoisku nr G17 na Targach WorldFood Poland lub w siedzibie Państwa firmy (extenda@extenda.pl oraz tel. +48 22 617 84 08.  Nasza usługa jest dla polskich firm całkowicie bezpłatna i chętnie wesprzemy Państwa w kontakcie z andaluzyjskim producentem.