PRESCAL – usługi dla sektora lotniczego

Firma PRESCAL od wielu lat specjalizuje się w dostarczaniu zintegrowanych usług dla sektora lotniczego, m.in. w organizowaniu szkoleń i treningów dla pracowników przedsiębiorstw działających w tym sektorze oraz przygotowaniu i realizacji różnorodnych projektów dla prywatnych firm i innych podmiotów.

PRESCAL ma bogatą wiedzę i doświadczenie w zakresie finansowania projektów z programów Unii Europejskiej. Od wielu lat z sukcesem firma realizuje projekty współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS), projekty Leonardo da Vinci oraz finansowane z innych zewnętrznych funduszy.

Firma pragnie wykorzystać swoje doświadczenie i wiedzę na temat sektora lotniczego do realizacji projektów związanych z rozwojem organizacji, podnoszeniem jakości funkcjonowania przedsiębiorstw czy odpowiedzialnością biznesu.

Między 11. a 13. października Extenda organizuje agendę spotkań z przedstawicielami firmy. Będzie to okazja do bezpośredniego poznania specyfiki funkcjonowania PRESCAL i wcześniejszych doświadczeń firmy, a także omówienia formy ewentualnej współpracy.

Więcej informacji na temat firmy znaleźć można w krótkiej prezentacji do pobrania: Katalog PRESCAL.

Osoby zainteresowane spotkaniem zapraszamy do kontaktu z biurem Extendy – Agencji Promocji Regionu Andaluzji w Polsce.

Dodatkowych informacji udzieli Państwu:

Dorota Zimny

tel. +48 22 438 88 28, e-mail: pl.a@extenda.es.