Producent akcesoriów do uprawy warzyw i owoców poszukuje importerów i dystrybutorów

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że producent akcesoriów do uprawy warzyw i owoców,  firma GP Tecnic z Almerii, poszukuje importerów i dystrybutorów swoich produktów w Polsce.

Głównym zadaniem produktów oferowanych przez firmę jest stabilizacja i wspieranie roślin w miarę ich wzrostu. Aktualnie koncentruje się ona na dwóch stworzonych przez nią innowacyjnych rozwiązaniach:

 

  •  BRIDACIN – klips stworzony z myślą o uprawie cukinii, który może być też wykorzystywany do uprawy jagód czy malin. Umożliwia on podparcie łodygi rośliny, bez niebezpieczeństwa uszkodzenia jej. Dzięki łatwemu montażowi pozwala zaoszczędzić czas i nakład pracy przy uprawie.

PREZENTACJA DZIAŁANIA

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

 

  • INDARCO – element służący jako podpora łodyg roślin takich jak ogórek czy pomidor, który pozwala uniknąć uszkodzeń powstałych w momencie, w którym zmieniają one kierunek.

PREZENTACJA DZIAŁANIA

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

 

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem firmy oraz do odwiedzenia jej kanału na YouTube.

Wszystkich Państwa zainteresowanych podjęciem współpracy z GP Tecnic zachęcamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem pod nr. tel. +48 22 617 84 08 lub mailowo: extenda@extenda.pl