Producent ekologicznej oliwy z oliwek laEspabilá poszukuje dystrybutorów

Miło nam Państwa poinformować, że producent ekologicznej oliwy z oliwek extra virgen, firma laEspabilá z Montellano w prowincji Sewilla, poszukuje odbiorców i dystrybutorów swoich produktów w Polsce.

Oferowana oliwa to Arbequina najwyższej jakości, która zdobyła m.in. Złoty Medal podczas Olive Oil IOOC 2019 w Londynie oraz znalazła się na liście 100 najlepszych oliw na świecie wg EVOOLEUM Awards 2019. Została ona również wyróżniona w konkursie Great Taste, nazywanym Oskarami branży spożywczej. W kategorii oliw ekologicznych laEspabilá zdobyła Złoty Medal podczas Biol Novello 2018-19 we Włoszech.

Aktualnie firma oferuje oliwę z gatunku Arbequina, a na jesieni 2019 wprowadzi również odmianę Hojiblanca. Obie będą dostępne w dwóch formatach, 250 i 500ml, w ozdobnych, nowoczesnych butelkach idealnych m.in. na prezent.

Więcej informacji na temat oferty firmy znajdziecie Państwo w jej KATALOGU oraz na stronie http://laespabila.com/

Wszystkich Państwa zainteresowanych podjęciem współpracy z laEspabilá zachęcamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem pod nr. tel. +48 22 617 84 08 lub mailowo: extenda@extenda.pl