Producent napojów alkoholowych BODEGAS MÁLAGA VIRGEN z wizytą w Polsce (23-26 kwietnia 2019)

Miło nam Państwa poinformować, że w dniach 23 – 26 kwietnia 2019 r. będziemy gościć w Polsce producenta napojów alkoholowych Bodegas Málaga Virgen.

Firma posiada ponad 130-letnią tradycję, została założona w 1885 roku i od tego momentu stale się rozwija, wprowadzając do swojej oferty nowe produkty, a jednocześnie dbając o wysoką jakość wszystkich wyrobów.

Jej specjalnością są słodkie wina z apelacji D.O. MALAGA (marki Sol de Málaga, Málaga Virgen), jak również wina spokojne z apelacji D.O. SIERRAS DE MALAGA (marki Pernales).

Oprócz 34 rodzajów win w swojej ofercie producent posiada również inne napoje alkoholowe, w tym brandy i whisky.

Aktualnie Bodegas Málaga Virgen eksportuje swoje produkty do 31 krajów, w tym m.in. do Stanów Zjednoczonych, Meksyku, Francji czy Wielkiej Brytanii. Na polskim rynku poszukuje importerów i dystrybutorów zainteresowanych współpracą.

Więcej informacji na temat oferty firmy znajdziecie Państwo w jej KATALOGU oraz na stronie http://www.bodegasmalagavirgen.com/en/story/

Wszystkich Państwa zainteresowanych spotkaniem z przedstawicielem firmy Bodegas Málaga Virgen w ww. terminie zapraszamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem tel. +48 22 115 40 57 lub mailowo: extenda@extenda.pl