Producent oliwy z oliwek z Andaluzji w Polsce 23 – 25 października 2017

Miło nam poinformować Państwa, że w dniach 23-25 października br. z wizytą w Polsce przebywać będzie przedstawiciel andaluzyjskiej firmy Interóleo, producenta oliwy z oliwek extra virgen.

Interóleo powstała w 2009 r., a jej celem jest organizacja eksportu dla grupy producentów oliwy z oliwek z prowincji Jaen w Andaluzji.

Hiszpańska oliwa z oliwek od lat cieszy się znakomitą renomą na całym świecie. Będąc tego świadoma, firma Interóleo oferuje oliwę najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia, jak również oznaczoną znakiem chronionej nazwy pochodzenia (Denominación de Origen Protegida). Oliwa ta wielokrotnie znajdowała uznanie w oczach m.in. Międzynarodowej Rady Oliwy z Oliwek czy też hiszpańskiego ministerstwa rolnictwa, które przyznały produktom Interóleo wiele prestiżowych nagród.

Produkty Interóleo są już obecne na rynku polskim. Można je znaleźć m.in. w supermarketach Tesco czy Leclerc. Obecnie spółka poszukuje możliwości rozszerzenia dystrybucji na rynku polskim. Ogromną zaletą jest fakt, że Interóleo posiada w Polsce własny magazyn z dostawą dostępną 24h.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową firmy http://interoleo.pl/pl oraz katalogiem jej produktów.

Ponadto, wszystkich Państwa zainteresowanych współpracą i umówieniem spotkania z przedstawicielem Interóleo zapraszamy do kontaktu z naszym biurem: tel. +48 22 115 40 57 lub mailowo: extenda@extenda.pl