Producent systemu ochrony lemieszy do łyżek ładowarek LHD dla górnictwa – Indutech Solutions poszukuje importerów w Polsce

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 18-22 marca 2024 r. odbędą się spotkania zdalne z hiszpańskim producentem ochrony lemieszy do łyżek ładowarek LHD dla górnictwaIndutech Solutions S.L.

Indutech Solutions S.L. jest startupem w sektorze przemysłowym. Firma opracowała innowacyjny produkt „Curakit”, osłonę na lemiesze ładowarek LHD stosowanych w górnictwie, a także w portach do logistyki materiałów sypkich i koncentratów rudy. System „Curakit” wydłuża żywotność łyżki, zmniejszając zużycie paliwa, a także zużycie opon i przekładni.

Firma sprzedaje ww. system ochrony łyżek górniczych w Hiszpanii oraz Portugalii, a obecnie poszukuje odbiorców tego innowacyjnego produktu na kolejnych rynkach międzynarodowych w tym w Polsce.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej producenta: https://www.indutech-solutions.com/ oraz w katalogu: KATALOG FIRMY

Serdecznie zachęcamy polskich producentów i dystrybutorów maszyn i akcesoriów dla górnictwa do bezpłatnego umawiania spotkań on-line za pośrednictwem naszego biura Andalucía TRADE w Warszawie: polonia@andaluciatrade.es oraz tel. +48 22 617 84 08. Z naszej strony wesprzemy Państwa w bezpośrednim kontakcie z hiszpańskim producentem.