Producent warzyw ekologicznych FRUTOS LOS PISAOS z wizytą Polsce (25-29 marca 2019)

Miło nam Państwa poinformować, że w dniach 25 – 29 marca 2019 r. będziemy gościć w Polsce firmę FRUTOS LOS PISAOS z prowincji Granada produkującą warzywa ekologiczne.

Firma została założona w Motril w 2003 roku i od tego czasu zajmuje się produkcją warzyw przy użyciu metod nie zagrażających środowisku naturalnemu. Ponadto, jest aktywnie zaangażowana w działania związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. Ponad 300 ha pól uprawnych położonych jest na obszarze, gdzie temperatury w zimie oscylują między 18oC i 21oC, co sprzyja wysokiej jakości ponad 50 gatunków warzyw uprawianych przez Frutos Los Pisaos.

W celu zapewnienia najwyższej jakości produkty Frutos Los Pisaos poddawane są restrykcyjnej kontroli wewnętrznej, a także posiadają zaświadczenia takich instytucji jak Global Gap, Grasp, czy IFS. Warzywa produkowane są zgodnie z zasadami produkcji ekologicznej Unii Europejskiej i oznaczone są znakiem rolnictwa ekologicznego UE. Firma jest również członkiem Sedex.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z katalogiem firmy, który mogą Państwo znaleźć TUTAJ.

Więcej informacji na temat Frutos Los Pisaos odnaleźć można na stronie internetowej firmy http://lospisaos.es/en/

Wszystkich Państwa zainteresowanych spotkaniem i współpracą z przedstawicielstwem firmy Frutos Los Pisaos w ww. terminie zapraszamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem tel. +48 22 115 40 57 lub mailowo: extenda@extenda.pl