Rukiew wodna dla zdrowia!

Według wielu badań prowadzonych na uniwersytetach angielskich i amerykańskich rukiew wodna zalicza się do kategorii żywności najzdrowszej ze względu na wysoki poziom antyoksydantów, które blokują proces starzenia się DNA, zapobiegając tym samym występowaniu nowotworów. Właściwości tej rośliny, zwanej też rzeżuchą wodną, okazały się niezwykle skuteczne w walce z rakiem piersi i rakiem szyjki macicy.

Royal Cress znajduje się wśród światowych liderów produkcji rukwii wodnej, zaspokajając właściwie cały popyt na nią w Wielkiej Brytanii (1200 t rocznie) poprzez sieci takie jak Marks and Spencer czy Tesco. Ta ostatnia sprowadza 100% swojej rukwii wodnej z Royal Cress. Spółka jest całkowicie zorientowana na eksport, przeznaczając na rynki zagraniczne 90% swojej produkcji.

Przedsiębiorstwo produkuje zarówno konwencjonalną rukiew wodną, jak i organiczną przez 365 dni w roku. Ponieważ dba o jakość dostarczanego dobra, spełnia liczne standardy: Global G.A.P., Leaf Marque, Tesco Nurture, Marks and Spencer Field to Fork. Royal Cress sprzedaje nie tylko produkt umyty i opakowany dla odbiorcy detalicznego, ale też nieoczyszczony dla firm z branży HoReCa i przemysłu spożywczego.

Liczymy na Państwa zainteresowanie spotkaniem z przedstawicielami firmy Royal Cress. Jeśli życzą sobie Państwo innego typu informacji lub mają jakieś pytania odnośnie wydarzenia, prosimy zwracać się do naszego biura w Warszawie. Zapraszamy też do odwiedzania strony internetowej Royal Cress www.royalcress.com (zdjęcia produktów na stronie http://www.royalcress.es/productos.php)