SEVISTON – laboratorium diagnostyki patomorfologicznej z Sewilli poszukuje partnerów wśród polskich ośrodków badań klinicznych

SEVISTON to laboratorium diagnostyki patomorfologicznej i cytopatologii założone w 1995 r. Specjalizuje się w precyzyjnym identyfikowaniu i diagnozie komórek rakowych i innych patologii w biopsjach i pozostałych materiałach biologicznych.

SEVISTON posiada duże doświadczenie w analizach ginekologicznych, cytologicznych czy dermatologicznych. Pełne listy obszarów diagnostycznych oraz usług laboratoryjnych znajdują się w niniejszym KATALOGU oraz na stronie instytucjonalnej https://www.seviston.com/en/

Obecnie SEVISTON poszukuje partnerów biznesowych w Polsce, którzy chcieliby uzupełnić swoje usługi badań klinicznych o badania histopatologiczne. Firma gwarantuje profesjonalne usługi dopasowane indywidualnie do potrzeb partnera lokalnego, laboratorium, ośrodka badań klinicznych, szpitala, i in.

W przypadku zainteresowania współpracą, zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym warszawskim biurem: extenda@extenda.pl oraz pod nr tel. +48 533 945 000 W przypadku zainteresowania bezpośrednim kontaktem z laboratorium Seviston, istnieje możliwość rozmowy / korespondencji zarówno w języku angielskim, hiszpańskim, jak i polskim.