Sezon wyjazdów językowych do Andaluzji rozpoczęty

Zapraszamy na www.HiszpanskiwAndaluzji.pl 

UWAGA: Niektóre szkoły hiszpańskiego oferują zniżki na kursy nawet do 25% dla osób, które nawiążą kontakt z daną szkołą za pośrednictwem portalu. Szczegółowa informacja na zakładkach poszczególnych szkół na www.HiszpanskiwAndaluzji.pl

Już od ponad roku działa HiszpanskiwAndaluzji.pl, niekomercyjny projekt promujący łączenie turystyki wyjazdowej do Andaluzji i nauki języka hiszpańskiego.

Celem projektu jest wzmocnienie kompetencji językowych poprzez wyjazdy na kursy językowe do Hiszpanii, a także ułatwienie samodzielnej organizacji tego typu wyjazdów i wyboru konkretnej szkoły językowej.

Kluczowym elementem projektu jest strona www.HiszpanskiwAndaluzji.pl, która stanowi pełne źródło wiedzy na temat ponad 60 różnorodnych placówek i kursów języka hiszpańskiego oraz atrakcji regionu. Za jej pośrednictwem użytkownicy mogą samodzielnie dobrać formę wyjazdu językowego do swoich potrzeb i zainteresowań. Różnorodna oferta Andaluzji gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie: plaże, góry, rezerwaty przyrody, światowej klasy zabytki, turystyka konna, sporty wodne czy ekstremalne, a wszystko to w połączeniu z niezawodną pogodą, hiszpańską kuchnią i kulturą.

Uzupełnieniem projektu jest specjalnie dedykowany Fanpage. Dla wszystkich, którzy kochają kraj Lorki, Picassa, flamenco i tapas jest to miejsce swobodnej wymiany wrażeń z pobytu w Andaluzji i opinii na temat przebytych tam kursów.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z biurem Agencji Promocji Andaluzji.

 

Magdalena Walerysiak Aktualności