Showroom hiszpańskiej mody dziecięcej w Sewilli

Wydarzenie odbędzie się w dniach 24, 25 i 26 czerwca w Sewilli. W trakcie tych trzech dni będzie można dokładnie poznać dziecięcą modę z Andaluzji. Firmy z tego sektora zaprezentują wzory swych towarów obejmujących modę od noworodków do dzieci w wieku 14 lat, ubranka odświętne i do codziennego noszenia oraz akcesoria dla maluchów.

Showroom odbędzie się w siedzibie Extendy w Sewilli i dzięki dwustronnym spotkaniom będzie okazją do nawiązania kontaktów handlowych i zapoznania się zarówno z kolekcjami mody z południowej Hiszpanii na wiosnę-jesień tego roku, jak i z tendencjami w kolejnym sezonie.

Sektor mody dziecięcej charakteryzuje wysoka konkurencyjność,     ze względu na obecność w regionie innowacyjnych firm, jak również produkty doskonałej jakości i w wyszukanym stylu, które z powodzeniem sprzedają się na zagranicznych rynkach.

Ofertę wybranych andaluzyjskich firm odzieżowych można obejrzeć na portalu Moda Infantil de Andalucía, utworzonym przez Extendę w serwisie internetowym Extenda Plus.

Zainteresowanych udziałem w organizowanym w Sewilli spotkaniu prosimy o kontakt na adres email pl.t@extenda.es lub pod nr tel. +48 22 438 88 28.