Smart Agrifood Summit – misja handlowa do Malagi (29-30.09.2022)

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w 5. edycji Smart Agrifood Summit w Maladze, który odbędzie się w dniach 29-30 września 2022 r. Jest to wydarzenie, które Fundacja INTEC organizuje we współpracy z EXTENDA.

Honorowym Patronat wydarzenia objął Król Hiszpanii, Filip VI.

Smart Agrifood Summit

Smart Agrifood Summit w Maladze jest największym wydarzeniem w obszarze innowacji i digitalizacji ekosystemu rolno-spożywczego w Europie. To miejsce spotkań stacjonarnych i wirtualnych, w którym firmy, organizacje, instytucje i startupy mogą znaleźć partnerów, poznać źródła finansowania i kanały internacjonalizacji, a także przedstawić nowe produkty, usługi i innowacyjne projekty szerokiej publiczności.

Wydarzenie obejmuje:

Forum Agrifood

Elevator’s Pitch

Forum Rozwoju Obszarów Wiejskich

Forum Wody i Zrównoważonego Rozwoju

Forum Innowacji Sektora Oliwy

Forum Blue Economy

Forum Energii Odnawialnych i Efektywności Energetycznej

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia: https://www.smartagrifoodsummit.com/?lang=en

Wszyscy uczestnicy Smart Agrifood Summit w Maladze mają możliwość śledzenia bogatego programu konferencyjnego, spotkań B2B oraz wstępu na Strefę Wystawienniczą, Networkingową, Showcooking, Demo Area oraz Call for Startups, który co roku gromadzi ponad 50 inwestorów.

Zapraszamy Uczestników z Polski

Zachęcamy do uczestnictwa firmy z sektora rolno-spożywczego i sektora usług technologicznych dla upraw i hodowli, potencjalnie zainteresowane ofertą produktowo-usługową firm Andaluzji.

Nasza agencja pokryje koszty zakwaterowania i biletów lotniczych dla jednej osoby z polskiej firmy uczestniczącej w wydarzeniu. Ostateczną decyzję o zaproszeniu podejmuje centrala Agencji Extenda wraz z organizatorami Smart Agrifood Summit.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem pod numerem telefonu +48 22 617 84 08 lub mailowo extenda@extenda.pl

Zachęcamy również do obejrzenia krótkiego filmu podsumowującego zeszłoroczną edycję Smart Agrifood Summit: