Spotkania on-line z firmą Claroflex, producentem bezramowych systemów do zabudowy balkonów i tarasów (24-28 maja 2021r.)

Serdecznie zapraszamy na spotkania wirtualne z producentem bezramowych systemów zabudowy balkonów i tarasów, firmą Claroflex z Cártamy w Prowincji Malaga, które odbędą się w dniach 24– 28 maja 2021 r.

Firma została założona w 2015 roku przez specjalistów z ponad 30 letnim doświadczeniem w sektorze. Aktualnie jej produkty można kupić w ponad 20 krajach. W ofercie Claroflex znajdują się 2 typy bezramowych systemów zabudowy: Pivot (KATALOG) oraz Slide (KATALOG). Zalety systemów oferowanych przez firmę to m.in.:

  • prosty i szybki montaż
  • brak konieczności zastosowania skomplikowanych łożysk, możliwe dzięki oparciu systemu o przesuwne prowadnice
  • szczelność konstrukcji
  • stabilność i bezpieczeństwo
  • szeroki zakres regulacji torów

Każdy produkt można dostosować do potrzeb odbiorcy. Dodatkowo, Claroflex daje do dyspozycji swoim klientom oprogramowanie, dzięki któremu w prosty i intuicyjny sposób mogą zarządzać swoimi projektami i budżetem.

O systemie pisano m.in na portalu www.oknonet.pl:

https://www.oknonet.pl/okna/news,24437,w,bezramowy-system-oszklenia-claroflex%C2%AE.html

Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na stronie https://www.claroflex.com/

Wszystkich Państwa zainteresowanych spotkaniami wirtualnymi w dniach 24 – 28 maja 2021 r., zapraszamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem +48 22 617 84 08 oraz mailowo extenda@extenda.pl