Spotkania on-line z producentem napojów bezalkoholowych i alkoholi

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że producent konwencjonalnych i ekologicznych napojów bezalkoholowych, jak i alkoholi, firma INDI ESSENCES z Sewilli (http://www.indidrinks.com/products/), poszukuje importerów i dystrybutorów swoich produktów w Polsce. Serdecznie zapraszamy na spotkania on-line z przedstawicielem firmy, które odbędą się w dniach 5 – 9 października 2020 r.

Firma powstała w 2015 r., kiedy postanowiła przywrócić rzemieślnicze sposoby maceracji i destylacji w 200 letnich miedzianych kadziach zarówno napojów bezalkoholowych, jak i alkoholi, z wykorzystaniem egotycznych roślin, ziół i przypraw zarówno hiszpańskich, jak i tych które kilkaset lat temu przywieziono z Indii do Hiszpanii. Proces ten świetnie pokazuje niniejszy film:

 

Wśród oferowanych produktów znajdują się:

– INDI DRINKS ekologiczna linia napojów bezalkoholowych na bazie toniku o smaku truskawki, cytryny, pomarańczy, coli czy piwa z imbirem (KATALOG),

– wódki i giny,

– wina białe i czerwone,

– wermuty i likiery,

– zestawy prezentowe.

Cały katalog formy INDI ESSENCES znajdziecie Państwo TUTAJ.

Wszystkich Państwa zainteresowanych spotkaniem on-line z firmą INDI ESSENCES zapraszamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem pod nr. tel. +48 22 617 84 08 lub mailowo: extenda@extenda.pl Spotkania są bezpłatne i będą realizowane w języku angielskim z możliwością tłumaczenia.