Spotkania on-line z producentem prażonych ziaren kukurydzy, firmą Tostaderos Sol de Alba

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na spotkania wirtualne z producentem prażonych ziaren kukurydzy, firmą Tostaderos Sol de Alba z Prowincji Granada, które odbędą się w dniach 8– 12 lutego 2021 r.

Firma działa na rynku od 1978. Oferuje ona najwyższej jakości prażone ziarna kukurydzy, również w wersjach smakowych (m.in. barbecue, musztarda i miód). Do produkcji wykorzystywane są starannie wyselekcjonowane surowce a specjalnie opracowana technologia produkcji zapewnia wyjątkowy smak i kruchość.

Firma zwraca uwagę również na wpływ jaki ma na środowisko, w związku z czym minimalizuje zużycie wody i energii w procesie produkcyjnym przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.

Aktualnie Tostaderos Sol de Alba poszukuje na polskim rynku firm, które są zainteresowane kupnem większych ilości prażonej kukurydzy i sprzedażą pod marką własną lub dystrybucją w kanale horeca. Minimalne zamówienie to 2 palety jednego smaku kukurydzy a dostępne formaty to opakowania dla gastronomii (0,5 kg, 1 kg i 2,5 kg) oraz dla przemysłu (worki 18 kg).

Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na stronie https://www.soldealba.com/

Wszystkich Państwa zainteresowanych spotkaniami wirtualnymi w dniach 8 – 12 lutego 2021 r., zapraszamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem +48 22 617 84 08 oraz mailowo extenda@extenda.pl