Spotkania on-line z producentem środków dezynfekujących

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że producent środków dezynfekujących, firma Laboratorios Zotal z Sewilli, poszukuje importerów i dystrybutorów swoich produktów w Polsce. Serdecznie zapraszamy na spotkania on-line z przedstawicielem firmy, które odbędą się w dniach 28 września-2 października 2020 r.

Firma posiada ponad 100 letnią historię. Początkowo koncentrowała się ona na dostarczaniu środków higienicznych i owadobójczych dla sektora weterynaryjnego, jednak z czasem rozszerzała swoją ofertę. Jej nowa linia produktów jest dedykowana gospodarstwom domowym a w jej skład wchodzą:

– środki dezynfekujące ZOTAL D i ZOTAL ZERO, których sposoby zastosowania mogą Państwo zobaczyć poniżej (ich skuteczność w walce z koronawirusem Sars-Cov-2 została potwierdzona badaniami naukowymi).

– środek odtłuszczający ZOTAL HOGAR Quitagrasas,

– płyn do czyszczenia łazienek ZOTAL HOGAR Limpiabaños oraz

– odświeżacz powietrza ZOTAL HOGAR Eliminaolores.

Cechuje je wysoka efektywność, przy jednoczesnym zastosowaniu składników przyjaznych dla zdrowia i środowiska naturalnego.

Więcej informacji na temat produktów mogą Państwo znaleźć w KATALOGU firmy oraz na stronie http://zotalfulminaelvirus.com/en/.

Wszystkich Państwa zainteresowanych spotkaniem on-line z firmą Laboratorios Zotal zapraszamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem pod nr. tel. +48 22 617 84 08 lub mailowo: extenda@extenda.pl Spotkania są bezpłatne i będą realizowane w języku angielskim z możliwością tłumaczenia.