Spotkania on-line z producentem systemów tunelowych i nawadniających

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że producent kompleksowych rozwiązań dla tuneli i systemów nawadniających, firma Técnicas Sanjorge z Huelvy, poszukuje importerów i dystrybutorów swoich produktów w Polsce. Serdecznie zapraszamy na spotkania on-line z przedstawicielką firmy, które odbędą się w dniach 21-25 września 2020 r.

Firma posiada 25-letnie doświadczenie w zaopatrywaniu producentów roślin. Jest obecna na wielu rynkach w Europie, Azji, Afryce i Ameryce. W jej ofercie znajdują się:

– systemy tunelowe,

– systemy nawodnienia,

– systemy zarządzania zasobami wody i środkami ochrony roślin,

– systemy hydroponiczne, elementy i akcesoria do produkcji tuneli, drzwi, okna, wzmocnienia,

– instalacje fotowoltaiczne wykorzystywane przez producentów rolnych.

 

Firma Técnicas Sanjorge wyspecjalizowała się w produkcji sprzętu dedykowanego uprawom owoców jagodowych, a z czasem zaczęła opracowywać systemy dla innych owoców i warzyw. Dzięki zespołowi wysoce wykwalifikowanych specjalistów Técnicas Sanjorge oferuje innowacyjne i kompleksowe rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem firmy, który mogą Państwo znaleźć TUTAJ oraz z jej stroną internetową http://sanjor.es/en/.

Wszystkich Państwa zainteresowanych spotkaniem on-line z firmą Técnicas Sanjorge zapraszamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem pod nr. tel. +48 22 617 84 08 lub mailowo: extenda@extenda.pl Spotkania są bezpłatne i będą realizowane w języku angielskim z możliwością tłumaczenia.