Spotkania wirtualne z firmą COPPTECH CLEANING

 

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w dn. 26 – 30 października odbędą się spotkania wirtualne z firmą COPPTECH CLEANING oferującą aktywny czynnik antybakteryjny do produkcji akcesoriów z tworzyw sztucznych, w tym akcesoriów czyszczących, szczotek, wiader, pojemników czy worków na śmieci.

Copptech® to marka aktywnego składnika antymikrobowego, który eliminuje 99% wirusów, bakterii i grzybów. Wraz z tym składnikiem, hiszpański producent oferuje w ramach kontraktu doradcze wsparcie szkoleniowe dla Państwa zespołów marketingowych i sprzedażowych.

Aktywny czynnik Copptech® jest dodawany na etapie produkcji materiałów w tym plastiku / polimerów, tekstyliów, laminatów, etc…) co sprawia, że dana powłoka:

  • Posiada lepsze właściwości zachowania czystości i higieny
  • Pozwala łatwiej eliminować plamy i nieprzyjemnie zapachy
  • Dłużej wytrzymuje w czasie
  • Jest przyjazna środowisku, bo nie wymaga czyszczenia żrącymi środkami chemicznymi.

Copptech® , oprócz wysokiej jakości składnika do produkcji, oferuje Partnerowi bezpłatne doradztwo i wsparcie Techniczne / Marketingowe / Sprzedażowe, co jest niezbędne w celu skutecznego komunikowania klientowi właściwości produktu, zwłaszcza dziś, w czasie kiedy czystość i higiena są tak istotne w codziennym funkcjonowaniu.  

Niniejsze spotkania polecamy szczególnie wszystkim Państwu, którzy produkujecie akcesoria czyszczące dla domu, biur i przemysłu:

  • Mopy, szczotki, wiadra, etc…
  • Kosze i pojemniki na śmieci …
  • Szmatki i ściereczki z mikrofibry,
  • Worki na śmieci, etc…

Copptech® nie zakłóca ww. procesów produkcji, natomiast jego skuteczność przekracza wskaźnik 99% (zgodnie z testami TUV SUD wg. Norm ISO).

Mamy również przyjemność poinformować Państwa o skuteczności czynnika Copptech® w zwalczaniu wirusa SARS-CoV-2, dowiedzionej przez Uniwersytet w Southampton w Wielkiej Brytanii, podczas testów realizowanych we wrześniu i październiku 2020 r. Zachęcamy do zapoznania się z oficjalną deklarację firmy Copptech na ten temat: https://extenda.pl/wp-content/uploads/2020/10/COPPTECH_SARS-CoV-2-tests-Communication-23_10_2020.pdf

W przypadku zainteresowaniem ofertą Copptech Cleaning z Hiszpanii, zapraszamy na spotkania z przedstawicielem firmy w dniach 26 – 30 października 2020 r. Szczegóły uzyskacie Państwo w naszym warszawskim biurze, pod nr. tel. +48 22 617 84 08 oraz mailowo extenda@etenda.pl