Spotkania z artystami flamenco z Andaluzji (1-2 grudnia 2020)

Mamy przyjemność poinformować Państwa o spotkaniach zdalnych z artystami i grupami flamenco z Andaluzji, które odbędą się w dniach 1-2 grudnia 2020 r. Do udziału zapraszamy organizatorów koncertów, spektakli i festiwali oraz agencje bookingowe.

Podczas wydarzenia, wszyscy wykonawcy przedstawią swoją twórczość oraz opowiedzą o koncertach i spektaklach, z którymi występują na scenach Hiszpanii oraz innych krajów. Po każdej prezentacji będzie czas przeznaczony na pytania od zaproszonych Gości zagranicznych, co pozwoli Państwu bliżej poznać możliwości współpracy z wykonawcami.

Flamenco to nie tylko taniec, ale też śpiew, gra na gitarze i sztuka wybijania rytmu. To także energia, improwizacja i namiętność. Flamenco pochodzi z Andaluzji, ale podbiło cały świat, czego dowodem jest wpisanie go na Listę Niematerialnego Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Zachęcamy do udziału w wydarzeniu wszystkich zainteresowanych pokazaniem tej wyjątkowej formy sztuki polskiej publiczności. Obecnie, kiedy wielu organizatorów wydarzeń kulturalnych zostało zmuszonych do ograniczenia swojej działalności, zachęcamy do nawiązania nowych kontaktów w naszym Regionie, tym razem wirtualnie.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem, pod nr tel. +48 22 617 84 08 oraz mailowo extenda@extenda.pl