Szkoła Biznesowa ESIC szuka partnerów w Polsce

logo-esicESIC Buisness&Marketing School jest najstarszą i jedną z najbardziej renomowanych szkół biznesu i marketingu w Hiszpanii z 50-letnią historią. Oferuje szkolenia oparte na realiach ekonomicznych, edukacyjnych i biznesowych.

Misją szkoły jest szkolenie profesjonalistów, którzy w przyszłości będą zdolni do zakładania własnych firm czy do obejmowania stanowisk eksperckich lub kierowniczych, koncentrując się na krajowym i międzynarodowym marketingu. Ma również na celu rozpowszechnianie kultury oraz promowanie ducha przedsiębiorczości wśród studentów.

Szkoła ma siedziby w 3 miastach – Madrycie, Sewilli i Walencji.

Oprócz studiów typu master, Szkoła ESIC oferuje 4 rodzaje kursów języka hiszpańskiego:

Hiszpański ogólny – nauka języka poprzez kulturę Hiszpanii, przygotowanie do egzaminów DELE.

Hiszpański przygotowujący do studiów uniwersyteckich – program skierowany do studentów, którzy chcą poprawić znajomość języka, aby móc swobodnie studiować na uczelni w Hiszpanii.

Hiszpański w biznesie – kursy stworzone dla obecnych i przyszłych biznesmenów.

Kursy kilkumiesięczne i wyjazdy edukacyjne – dla studentów, którzy chcą studiować w Hiszpanii podczas wakacji lub uzyskać kredyty na studia.

        .

Więcej informacji w języku hiszpańskim: http://www.esic.edu/hispanica/index.php

Wszystkich Państwa zainteresowanych współpracą ze szkołą ESIC oraz jej ofertą kursową, zachęcamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem por nr tel. +48 22 115 40 57 lub mailowo: extenda@extenda.pl