Szkoła języka hiszpańskiego z Jaén z wizytą w Polsce

Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż w dniach 13 – 17 czerwca będzie przebywać w Polsce przedstawiciel szkoły języka hiszpańskiego Maestro Miguel de la Hoz z Villacarrillo w Prowincji Jaén.

Szkoła hiszpańskiego Maestro Miguel de la Hoz powstała w 1997 roku i od tego czasu prowadzi zajęcia hiszpańskiego dla obcokrajowców. Wykwalifikowani native speakerzy są uprawnieni do przygotowywania uczniów do egzaminów DELE organizowanych przez Instytut Cervantesa. Szkoła kładzie nacisk na konwersacje oraz nauczanie poprzez poznawanie kultury. Uczniowie nie tylko nauczą się podstaw języka, ale będą również obcować z hiszpańskimi tradycjami, gastronomią, a nawet uczyć się języka poprzez flamenco czy hiszpańską literaturę. Szkoła zapewnia stały kontakt z lokalną społecznością, wspólne zajęcia, zwiedzanie, przygotowanie lokalnych potraw, etc. To idealny sposób, aby „zanurzyć się” w kulturę hiszpańską.

Dla miłośników przyrody, nowoczesny ośrodek znajduje się w niezwykłym miejscu, na styku dwóch Parków Narodowych Sierra de Cazorla oraz Segura y las Villas. Miłośnicy historii również polubią to miejsce, ponieważ w okolicy znajduje się wiele zabytków średniowiecznej oraz arabskiej architektury.

Zarówno instytucje, jak i osoby prywatne zainteresowane ofertą szkoły języka hiszpańskiego z Jaén, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z jej przedstawicielem. Więcej informacji na stronie szkoły http://www.migueldelahozescuela.es/escuela/pl/ oraz w naszym warszawskim biurze,
pod nr tel.+48 22 115 40 57 oraz pod mailem
extenda@extenda.pl