Termodynamiczne panele słoneczne pracujące w nocy i przy niskich temperaturach

Hiszpańska firma Energy Panel oferująca innowacyjny system grzewczy poszukuje partnera do dystrybucji swoich produktów na rynku polskim.

Energy Panel to producent Termodynamicznych Systemów Solarnych do podgrzewania wody, których celem jest jak najwyższa oszczędność energii.

Najnowszym produktem innowacyjnym firmy jest system Thermboil. To termodynamiczny system solarny z pompą ciepła bezpośredniego parowania zasilany promieniami słonecznymi bądź energią z otoczenia zewnętrznego, który zapewnia użytkownikowi znaczną oszczędność energii (do 80%! w stosunku do innych systemów podgrzewania wody użytkowej).

Zalety produktu firmy Energy Panel:
• System E+I działający hybrydowo (zewnętrzny słoneczny Panel Termodynamiczny, który pobiera energię ze słońca oraz otoczenia połączony z wewnętrznym wymiennikiem ciepła, który zapewnia ciągłość pracy przy niskich temperaturach otoczenia),
• Wężownica nie ma bezpośredniego kontaktu z wodą, co chroni przed skażeniem wody w razie awarii bądź uszkodzenia,
• Zbiornik z nierdzewnej stali.

DO DOMU: – Green Epack, Thermboil oraz FX. Pojemność: 100, 110, 200, 250, 300 oraz 500 litrów.
DLA PRZEMYSŁU: GTC, GTC High Temperature, GTC High Temperature Plus, GTP-pools.
Dostępne produkty firmy Energy Panel znajdują się w niniejszym katalogu.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.energypanel.es.

W dniach 23-27 lutego 2015r. Agencja Promocji Regionu Andaluzji Extenda organizuje agendę spotkań przedstawicieli firmy Energy Panel z polskimi firmami zainteresowanymi współpracą.

Kontakt pod nr tel. +48 22 438 88 28 oraz extenda@extenda.pl.