Producent balsamu w sprayu dla wspinaczy Monkey Feet®, poszukuje importerów i dystrybutorów w Polsce

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że hiszpański producent balsamu w sprayu dla wspinaczy, posiadający stacjonarne sklepy w 15 hiszpańskich miastach, poszukuje importerów i dystrybutorów w Polsce.

W jego ofercie znajduje się innowacyjny balsam w sprayu ułatwiający wsuwanie stopy do butów  wspinaczkowych mniejszych rozmiarów w celu poprawy wydajności wspinania. Balsam nie pozostawia w bucie resztek, w przeciwieństwie do innych „domowych” metod.

Więcej informacji na temat firmy znajdziecie Państwo w Katalogu oraz na stronie internetowej firmy  https://www.monkeyfeet.net  Zapraszamy też do obejrzenia filmu This is MONKEY FEET® Welcome to the #climbolution

Biuro Extenda, Andaluzja Eksport i Inwestycje Zagraniczne, z przyjemnością zorganizuje agendę bezpłatnych spotkań zdalnych B2B przedstawicieli The Monkey Climber z polskimi firmami zainteresowanymi współpracą. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem pod numerem telefonu +48 22 617 84 08 oraz mailowo extenda@extenda.pl.