V Międzynarodowe Targi Biznesu i Inwestycji IMEX 2017

W dniach 21.11 – 22.11 2017 roku polskie Biuro Extenda wzięło udział w piątej edycji Międzynarodowych Targów Koperacyjnych IMEX Andalucía, które odbyły się w Pałacu Kongresowo-Konferencyjny FYCMA w Maladze.

Podczas tegorocznych targów 793 firmy andaluzyjskie miały okazję porozmawiać z przedstawicielami 59 krajów, w tym Polski. W sumie, w ramach imprezy odbyło się 1928 spotkań B2B, których celem było omówienie możliwości rozwoju biznesu na poszczególnych rynkach międzynarodowych. Ponadto, targom kooperacyjnym IMEX towarzyszył bogaty program ponad 50 konferencji, seminariów i debat poświęconych tematyce internacjonalizacji przedsiębiorstw andaluzyjskich.

Współorganizatorami imprezy byli Agencja Promocji Regionu Andaluzji EXTENDA wraz z wydawnictwem biznesowym Moneda Única. Na targach obecni byli przedstawiciele Sieci Biur Agencji EXTENDA na świecie, która jest obecna na 48 rynkach dzięki swoim 36 przedstawicielstwom.

Dyrektor polskiego Biuro Extenda spotkał się z kilkudziesięcioma firmami andaluzyjskimi, wśród których dominowali przedstawiciele sektora rolno-spożywczego (w tym produktów ekologicznych), a także przemysłowego i usługowego. Wiele firm miało już doświadczenie w kontaktach gospodarczych z Polską, jednak większość zamierza zacieśnić te relacje.

Więcej informacji na temat targów kooperacyjnych IMEX Andalucía 2017 znajdziecie Państwo tutaj: http://www.imex.impulsoexterior.net/

Kolejna edycja tego wydarzenia odbędzie się w listopadzie 2018 r. w Sewilli.