WEBINAR Smart City w Polsce

Sektor Smart City w Polsce, piątym co do wielkości kraju członkowskim UE, oferuje duży potencjał rozwoju dla innowacyjnych firm andaluzyjskich, zarówno tych działających od dawna na rynku, jak i Start-upów z sektora technologicznego.

Dostrzegając te możliwości, postanowiliśmy zorganizować bezpłatny webinar dla firm z Andaluzji. Wydarzenie jest skierowane do dostawców inteligentnych rozwiązań z zakresu mobilności i transportu, IT i komunikacji, Big Data, geolokalizacji, przeciwdziałania zmianom klimatycznym i usług dla obywateli. Zapraszamy również do uczestnictwa przedstawicieli samorządów Andaluzji, którzy będą mogli zapoznać się z dobrymi praktykami stosowanymi przez polskie miasta.

Naszym prelegentem będzie polska firma technologiczna SMART FACTOR, która podzieli się z uczestnikami swoim doświadczeniem współpracy z polskimi miastami i firmami prywatnymi. Usłyszymy również o doświadczeniach Wrocławia. Przedstawiciele miasta z Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej podpowiedzą, w jaki sposób firmy andaluzyjskie powinny postępować, aby wdrażać swoje innowacyjne rozwiązania w polskich obszarach miejskich.

Czwartek, 9 czerwca 2022, godzina 11.00 – on – line, w języku angielskim, bezpłatnie po wcześniejszej rejestracji.