Wirtualna misja handlowa dla polskich biur pośrednictwa nieruchomościami (5-7 listopada)

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy o planowanej na dn. 5 – 7 listopada br. wirtualnej misji handlowej dla polskich biur pośrednictwa nieruchomościami posiadających w ofercie produkty hiszpańskie bądź mających klientów zainteresowanych inwestowaniem w Hiszpanii. Celem spotkań jest nawiązanie kontaktów z agencjami nieruchomości z południa Hiszpanii (Region Andaluzji, wybrzeże Costa del Sol – Malaga i Costa de la Luz – Kadyks) oraz zapoznanie się z ich aktualną ofertą. Podobnie jak we wcześniejszych edycjach stacjonarnych tegoroczne wirtualne spotkania odbędą się w czasie Międzynarodowego Salonu Nieruchomości Basenu Morza Śródziemnego, SIMED, na którego terenach będą przebywać rozmówcy hiszpańscy.

W najbliższych tygodniach przedstawimy Państwu listę uczestników ze strony andaluzyjskiej oraz szczegóły dotyczące spotkań B2B. Udział w spotkaniach jest bezpłatny, jednak wymagana jest uprzednia rejestracja oraz akceptacja ze strony Agencji Extenda w Sewilli. Spotkania odbywają się w języku angielskim.

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem, pod nr tel. +48 22 617 84 08 oraz mailowo extenda@extenda.pl