Wizyta AMINER – Stowarzyszenia Górniczego z Andaluzji (2-6.10.2023)

Informujemy, że w dn. 2-6 października 2023 r. przebędzie do Polski delegacja z AMINER – Asociación de Empresas Investigadoras, Extractoras, Transformadoras Minero-Metalúrgicas, Auxiliares y de Servicios (Stowarzyszenia Przedsiębiorstw Badawczych, Wydobywczych, Górniczo-Hutniczych, Pomocniczych i Usługowych) z Sewilli, której będzie przewodniczyć  Dyrektor Zarządzająca Pani Marta Cerati.

AMINER jest organizacją non-profit, która zrzesza główne firmy z sektora górnictwa metali i związanej z nim branży okołogórniczej w Hiszpanii.

Do głównych działań prowadzonych przez Stowarzyszenie AMINER należy organizacja seminariów i konferencji branżowych, spotkań dla profesjonalistów, firm i administracji publicznej związanej z sektorem górnictwa metali. Należy do nich Mining and Minerals Hall (Międzynarodowe Targi Górnicze w Sewilli), które stawiają Andaluzję w centrum uwagi międzynarodowych firm górniczych i które w październiku 2024 r. odbędą się po raz piąty.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z różnorodną działalnością hiszpańskiego Stowarzyszenia AMINER (więcej informacji na: https://www.aminer.es/)

Celem październikowej wizyty AMINER jest nawiązanie bliższych kontaktów z polskimi odpowiednikami tj. stowarzyszeniami i firmami z sektora górnictwa metali (zwłaszcza z sektora metali nieżelaznych), a także zaprezentowanie i przekazanie zaproszenia do udziału w kolejnej edycji Targów Mining and Minerals Hall (MMH), która odbędzie się w dniach 15-17 października 2024 r. Polsce organizatorzy MMH  2024 zaproponowali współpracę na zasadzie Kraju Zaproszonego.

Wszystkich zainteresowanych nawiązaniem relacji i ew. współpracy z AMINER zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu umówienia spotkania podczas październikowej wizyty w Polsce (2.10-6.10.2023): extenda@extenda.pl oraz tel. +48 22 617 84 08.