Wizyta hiszpańskiego producenta akcesoriów do aparatury medycznej

Mamy przyjemność poinformować Państwa o wizycie firmy Medical Cables, andaluzyjskiego producenta akcesoriów do sprzętu medycznego, która będzie przebywać w Polsce w dniach 6-10 listopada 2017 r.

Medical Cables jest pierwszym profesjonalnym hiszpańskim producentem oraz dystrybutorem szerokiej gamy przewodów oraz akcesoriów do sprzętu medycznego, kompatybilnych z produktami większości urządzeń dostępnych na rynku.

Oferta firmy obejmuje między innymi kable medyczne, kable z powłoką antybakteryjną oraz aparaturę z zakresu elektrokardiografii uzupełnioną o dodatkowe akcesoria medyczne mierzące aktywność serca, temperaturę czy ciśnienie tętnicze. Z katalogiem produktów można zapoznać się na stronie internetowej producenta http://www.medicalcables.eu/index.php oraz pod następującym linkiem katalog.

Działania firmy mają na celu dostarczenie produktów o najwyższej jakości, wyprodukowanych zgodnie z certyfikacją ISO oraz normami UE, za konkurencyjną cenę oraz zapewnienie profesjonalnych usług posprzedażowych.

Medical Cables jest liderem na rynku hiszpańskim, a ponadto eksportuje swoje produkty do Serbii, Grecji, Portugalii, Cypru, Rumunii, Litwy, Włoch, Egiptu, Kolumbii oraz Iranu.

Wszystkich Państwa zainteresowanych współpracą i umówieniem spotkania z przedstawicielem Medical Cables zapraszamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem: tel. +48 22 115 40 57 lub mailowo: extenda@extenda.pl