Woda w ekologicznych kartonowych opakowaniach – spotkania on-line z firmą LY Company (25-29 stycznia)

Firma LY Company oferuje wodę w kartonowych opakowaniach, które stanowią doskonałą, w 100% podlegającą recyclingowi, alternatywę dla plastikowych i szklanych butelek. Materiał, z którego są one zrobione nie tylko ulega rozkładowi szybciej niż plastik, ale też pozostawia o 64% mniej śladu węglowego. Jest przy tym lżejszy i bardziej wytrzymały od szkła. Jednocześnie doskonale chroni on wodę przed działaniem światła i powietrza, pomagając w zachowaniu wszystkich jej właściwości. Dodatkowo, woda umieszczona w kartonowym opakowaniu wolniej się nagrzewa.

Karton użyty do produkcji opakowań jest pozyskiwany w odpowiedzialny i zrównoważony sposób, a na miejscu każdego drzewa użytego go jego produkcji jest sadzone nowe.

Woda pozyskiwana jest ze źródła zlokalizowanego w Sierra Mijas-Blanca w prowincji Malaga. Następnie, poddaje się ją procesowi filtracji składającemu się z 3 faz:

  • filtracja metodą odwróconej osmozy
  • remineralizacja
  • mikrofiltracja

Dzięki temu uzyskuje się wodę pozbawioną zanieczyszczeń, o optymalnej zawartości minerałów oraz zrównoważonym pH. Może ona być sprzedawana pod marką Only Water lub pod marką własną klienta.

Więcej informacji na temat firmy znajdziecie Państwo w KATALOGU oraz na stronie https://en.onlywater.es/

W dniach 25 – 29 stycznia 2021 r. Agencja Promocji Regionu Andaluzji Extenda organizuje agendę bezpłatnych wirtualnych spotkań B2B przedstawiciela firmy LY Company z polskimi firmami zainteresowanymi współpracą. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem pod numerem telefonu +48 22 617 84 08 oraz mailowo extenda@extenda.pl.