Woman 30 poszukuje Mastera franczyzy

Woman 30 to nowatorska sieć salonów wellness stworzona z myślą o nowoczesnych kobietach. Połączenie klubu fitness z salonem kosmetyki estetycznej, doradztwem dietetycznym i salonem fryzjerskim to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku, a także innowacja w biznesie.

Kombinacja wielu usług na tej samej przestrzeni obniża koszty eksploatacji, redukuje ryzyko biznesowe i wychodzi naprzeciw klientowi. Woman 30 to pakiet usług, którego potrzebę wykreowała współczesna rzeczywistość, w której czas jest jednym z najwyżej cenionych dóbr rynkowych. Usługi Woman 30 zostały zoptymalizowane pod tym kątem: moduły treningowe zajmują 30 minut, a dodatkową oszczędność czasu powoduje brak konieczności przemieszczania się w celu uzyskania każdej z oferowanych usług z osobna. Zrozumienie potrzeb kobiet doprowadziło do powstania bezprecedensowej, kompleksowej usługi, wpisującej się w potrzeby jutra.
Rozwój sieci salonów Woman 30 wspierany jest częstymi akcjami marketingowymi i firma stale zwiększa swoją obecność tak na rynku hiszpańskim, jak i międzynarodowym. Obecnie Woman 30 poszukuje Mastera franczyzy w Polsce. Zainteresowanych nawiązaniem współpracy zachęcamy do zapoznania się z prezentacją po angielsku do pobrania tutaj, ze stroną internetową www.woman30.es/w30en/ i zapraszamy do kontaktu z biurem Extenda w Polsce pod numerem telefonu 22 438 88 28 lub mailowo: extenda@extenda.pl.