Wyjazd agencji nieruchomości do Hiszpanii

Mamy przyjemność poinformować Państwa o organizowanej przez nasze biuro w dn. 9 – 10 listopada br. misji do Malagi dla polskich biur pośrednictwa nieruchomościami posiadających w ofercie produkty zagraniczne (preferowane nieruchomości hiszpańskie) bądź mające klientów zainteresowanych inwestowaniem za granicą.

Celem wyjazdu jest nawiązanie kontaktów z agencjami nieruchomości z Regionu Andaluzji oraz zapoznanie się z ich aktualną ofertą. W tym roku uczestnicy misji odwiedzą także Międzynarodowy Salon Nieruchomości Basenu Morza Śródziemnego, SIMED (http://simed.malaga.eu/), na którego terenach zrealizujemy naszą misję.

Koszt wyjazdu jest w całości pokryty przez naszą Agencję (przelot, welcome dinner, noclegi, śniadania i lunche). Oprócz ww. warunkiem uczestnictwa w misji i wzięcia udziału w spotkaniach B2B jest znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego. Program wyjazdu jest następujący:

  • 8 listopada – przylot do Malagi
  • 9 listopada – spotkania B2B na terenie targów SIMED
  • 10 listopada – wizyty studyjne
  • 11 listopada – wylot z Malagi

Ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu uczestników z Polski (1-2 firmy) podejmie nasza centrala w Sewilli. Jeśli przedstawiciel Państwa firmy byłby zainteresowany udziałem w misji, zapraszamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem pod nr tel. +48 22 115 40 57 lub mailowo extenda@extenda.pl

Zachęcamy także do odwiedzenia andaluzyjskiego portalu nieruchomościowego: https://extendaplus.es/realestateandalucia/