Wyjazd do Andaluzji dla polskich biur real estate (16-18.11.2023)

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować, że w dniach 16-18 listopada 2023 r. zorganizujemy misję handlową dla polskich biur pośrednictwa nieruchomościami posiadających w ofercie produkty hiszpańskie bądź mających klientów zainteresowanych inwestowaniem w Hiszpanii.

Celem spotkań jest nawiązanie kontaktów z agencjami nieruchomości i deweloperami z regionu Andaluzji (w tym: wybrzeże Costa del Sol – Malaga i Costa de la Luz – Kadyks) oraz zapoznanie się z ich aktualną ofertą. Podobnie jak we wcześniejszych edycjach, tegoroczne spotkania B2B odbędą się w czasie XIX Międzynarodowego Salonu Nieruchomości Basenu Morza Śródziemnego, SIMED, który po raz kolejny zgromadzi wielu przedstawicieli hiszpańskiego rynku nieruchomości. Spotkania odbywają się w języku angielskim. Do udziału w misji zapraszamy w pierwszej kolejnośći agencje, które nie mają biur w Hiszpanii.

WSTĘPNY PROGRAM (16-18.11.2023):

Śr. 15 XI 2023 Przylot do Malagi

Czw. 16 XI 2023 Wizyta na targach SIMED, spotkania B2B z andaluzyjskimi agentami, prezentacja nieruchomości w okolicach Malagi (Costa del Sol)

Pt. 17 XI 2023 Wizyty studyjne w okolicach Malagi (Costa del Sol)

Sob. 18 XI 2023 Wizyty studyjne w okolicach Malagi (Costa del Sol)

Udział w wyjeździe jest bezpłatny, po uprzedniej rejestracji. Ostateczną decyzję o zaproszeniu Uczestnika z Polski podejmuje centrala Agencji Extenda w Sewilli wraz z organizatorami targów SIMED. Koszt podróży i pobytu jednej osoby z Państwa firmy pokryje agencja Extenda.

Formularz do wstępnej rejestracji znajdą Państwo pod poniższym linkiem:

https://www.extenda.es/2023-0835-interest-form-reverse-trade-mission-simed/

Zachęcamy również do zapoznania się z KATALOGIEM Targów SIMED oraz do obejrzenia krótkiego filmu promującego wydarzenie:

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem, pod nr tel. +48 22 617 84 08 oraz mailowo extenda@extenda.pl