Zapraszamy do odwiedzenia targów Vending Poland 2010!

Targi Vending Poland mają miejsce co 2 lata i są jedyną z tej branży imprezą targową w Polsce. W tym roku odbędą się w obiektach MT Polska w Warszawie, przy ul. Marsa 56c. Zapraszamy do stoiska B11, gdzie będą mieli Państwo okazję do zapoznania się z ofertą hiszpańskiej firmy SALYSOL.

 

SALYSOL jest producentem bakalii, słodyczy i przekąsek w  innowacyjnych i praktycznych dla konsumenta automatach sprzedających. Automaty typu mini-vending idealnie nadają się do ustawienia w lokalach gastronomicznych wszelkiego typu- barach, pubach, kawiarniach, a także w sklepach, na lotniskach czy statkach. To absolutna nowość na rynku polskim. Automaty zajmują bardzo mało miejsca, a dzięki użyciu ręcznego mechanizmu na monety nie wymagają zasilania elektrycznego. Kolejną zaletą maszyn vendingowych SALYSOL jest to, że zaczynają przynosić dochód już od momentu montażu, nie wymagają dużych nakładów finansowych, a jednocześnie odciążają pracę kelnerów. Producent oferuje ponad 30 rodzajów przekąsek, zarówno słodkich, jak i słonych (bakalie, żelki, krakersy, cukierki, gumy do żucia itp.), wytworzonych ze starannie dobranych składników najwyższej jakości. Innowacyjny pomysł sprzedaży samoobsługowej i różnorodność produktów sprawiają, że firma jest liderem nie tylko w Hiszpanii, gdzie działa ponad 110 000 automatów, lecz również na rynkach międzynarodowych.

Więcej informacji na temat firmy mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej www.salysol.es. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym biurem w Warszawie.