Andaluzyjska firma Ayesa obecna w Polsce

Firma Ayesa została założona w Sewilli w 1966 r., gdzie powstała jako mała firma inżynieryjna. Od początku swojej działalności aktywnie przyczynia się do transformacji rynków, na których wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie inżynierii lądowej, przemysłowej i komputerowej. Jednym z najważniejszych zleceń, które zapisały się w historii andaluzyjskiej firmy, było zaprojektowanie legendarnego mostu Cristo de la Expiración (El Cachorro) w Sewilli, obecnie symbolu tego miasta.

Ayesa z biegiem czasu stała się jedną z pięciu największych hiszpańskich firm IT i jedną z 50 największych firm inżynieryjnych na świecie.  Obecnie jest wiodącym dostawcą usług technologicznych i inżynieryjnych, zatrudniającym ponad 11 500 pracowników i bezpośrednio obecnym w 23 krajach w Europie (w tym w Polsce), Ameryce, Afryce i Azji.

Firma specjalizuje się w opracowywaniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań cyfrowych i inżynieryjnych zarówno dla firm prywatnych, jak i administracji publicznej. Od strony inżynieryjnej stosuje najnowsze technologie do projektowania i nadzorowania projektów infrastrukturalnych, a także tworzy rozwiązania cyfrowe, które pozwalają optymalizować zrównoważony rozwój i efektywnie zarządzać zasobami.

Od czasu jej powstania w 1996 r. sukces firmy opiera się na doświadczonych zespołach specjalizujących się w ponad 70 różnych dyscyplinach i działających w wielu sektorach takich jak sektor użyteczności publicznej i energii, sektor publiczny, bankowość i ubezpieczenia, gospodarka wodna i ochrona środowiska, transport, lotnictwo i obronność, a także budownictwo.

Ayesa Polska

Ayesa dotarła też do Polski otwierając główne biuro w 2009 roku w Rudzie Śląskiej. Po kilku latach działalności w branży projektowej, rozpoczęła prace związane z nadzorowaniem i prowadzeniem projektów w branży infrastrukturalnej. Od tego czasu zrealizowała ponad 100 projektów zarówno dla klientów publicznych jak i prywatnych, współpracując z przeszło 400 specjalistami z różnych sektorów.  Ayesa Polska Sp zo.o. posiada obecnie 19 biur terenowych w 7 różnych województwach.

Więcej informacji na temat oddziału hiszpańskiej firmy w Polsce znajdziecie Państwo na stronie: https://www.ayesa.com.pl/#top oraz na profilu Ayesa Polska na LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/ayesa-polska-sp-z-o-o/?originalSubdomain=pl

Zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy z Andaluzji działające w Polsce, zarówno z biurem czy przedstawicielstwem, jak i obecne na polskim rynku ze swoimi produktami i usługami. Bardzo chętnie zaprezentujemy Państwa doświadczenia. Zespół Andalucía TRADE Polska.