Hiszpański producent systemów filtracji wody dla rolnictwa i przemysłu poszukuje dystrybutora w Polsce

Lama Sistemas de Filtrado z siedzibą w Sewilli to rodzinna firma specjalizującą się w produkcji filtrów dla przemysłu i rolnictwa z ponad 70-letnią historią. Może pochwalić się ponad 150 000 instalacji systemów filtracyjnych na całym świecie. Hiszpańska firma, jako lider w technologii filtracji, oferuje m.in. systemy mikrofiltracji, filtry pierścieniowe, dyskowe, siatkowe oraz piaskowe, a także hydrocyklony i zawory do instalacji czyszczących.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu:  importerów i dystrybutorów z sektora uzdatniania wody przemysłowej, a także instalacji nawadniających w rolnictwie.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej producenta: https://lama.es/en/ oraz na kanale firmy na You Tube: https://www.youtube.com/@LamaFernando/videos.

Zachęcamy także do zapoznania się z katalogiem firmy Lama dostępnego w języku angielskim:

LINIA SYSTEMÓW FILTRACJI DLA PRZEMYSŁU

LINIA SYSTEMÓW FILTRACJI DLA ROLNICTWA

W przypadku zainteresowania ofertą hiszpańskiego producenta, prosimy o kontakt z naszym warszawskim biurem: tel. +48 22  617 84 08 oraz mailowo polonia@andaluciatrades.es Z naszej strony bezpłatnie wesprzemy Państwa w bezpośrednim kontakcie z hiszpańskim producentem.