Producent hiszpańskich wędlin z wizytą w Polsce

Miło nam Państwa poinformować, że w dniach 8 – 12 października będziemy gościć w Polsce firmę Embutidos Carchelejo z prowincji Jaén produkującą wędliny wieprzowe i drobiowe.

Firma może się pochwalić bogatą gamą produktów, w tym tradycyjnych szynek (m.in. jamón serrano, jamón ibérico), kiełbas i kaszanek hiszpańskich. Ciekawą propozycją są linie produktów bezglutenowych czy skierowanych do alergików, jak również tych spełniających wymogi żywności Halal. Firma zaopatruje zarówno klienta detalicznego, jak i sektor HoReCa.

Embutidos Carchelejo posiada certyfikaty zaświadczające o wysokiej jakości oferowanych produktów m.in. BRC i IFS. Firma jest również członkiem prestiżowej organizacji Consorcio de Chorizo Español, stowarzyszenia producentów i eksporterów chorizo, hiszpańskiej kiełbasy wieprzowej. Jej produkty są obecne na rynkach ponad 20 krajów.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z katalogiem firmy, który mogą Państwo znaleźć tutaj.

Wszystkich Państwa zainteresowanych współpracą i spotkaniem z przedstawicielem Embutidos Carchelejo w ww. terminie zapraszamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem: tel. +48 22 115 40 57 lub mailowo: extenda@extenda.pl