Producent systemu do elektrostymulacji mięśni WIEMSPRO z wizytą w Polsce (1-5 lipca 2019)

Miło nam Państwa poinformować, że w dniach 1 – 5 lipca 2019 r. będziemy gościć w Polsce producenta systemu do elektrostymulacji mięśni (EMS) Wiemspro.

Jest to innowacyjny, całkowicie bezprzewodowy system, który dzięki elektrodom umieszczonym w specjalnie zaprojektowanym stroju do ćwiczeń stymuluje mięśnie impulsami elektrycznymi, znacząco zwiększając efektywność różnych form treningu indywidualnego czy grupowego (trening siłowy, crossfit, boks, etc.).

Wiemspro jest liderem w Hiszpanii, a jej produkty są obecne w prawie 40 krajach na świecie. Aktualnie szuka odbiorców swoich produktów na rynku polskim. W tym celu w dniach 1 – 5 lipca br. zorganizujemy spotkania z przedstawicielem firmy i certyfikowanym trenerem Wiemspro, którzy zaprezentują działanie systemu EMS w praktyce. Producent zapewnia także o atrakcyjnej ofercie współpracy, którą przygotował dla partnerów w Polsce.

Więcej informacji na temat oferty firmy znajdziecie Państwo w jej KATALOGU, który przesyłam w załączniku oraz na stronie https://wiemspro.com/. Zapraszamy też do odwiedzenia jej profilu na Facebooku https://www.facebook.com/Wiemspro/ oraz kanału na YouTube https://www.youtube.com/channel/UCOmlkzGgrMgmYlM7wneWnDg/featured

Wszystkich Państwa zainteresowanych spotkaniem z przedstawicielami firmy Wiemspro w ww. terminie, zapraszamy do kontaktu z naszym warszawskim biurem tel. +48 22 617 84 08 lub mailowo: extenda@extenda.pl